GRUP HEPSİ CLUB
GRUP HEPSİ CLUB
GRUP HEPSİ CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GRUP HEPSİ CLUB

İLK VE TEK HEPSİ SİTESİ GERÇEK HEPSİCİLERİN GERÇEK SİTESİ

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hepsi de Anne Olmak İstiyor!

2 posters
YazarMesaj
CeMrE~~DeLiSi
Admin
CeMrE~~DeLiSi

Hepsi de Anne Olmak İstiyor! Empty
MesajKonu: Geri: Hepsi de Anne Olmak İstiyor!   Hepsi de Anne Olmak İstiyor! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 7:56 pm

bşy diğil cnm
SeNoŞ-ErEn
Admin
SeNoŞ-ErEn

MesajKonu: Geri: Hepsi de Anne Olmak İstiyor!   Hepsi de Anne Olmak İstiyor! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 7:50 pm

saol gökşencim Very Happy
CeMrE~~DeLiSi
Admin
CeMrE~~DeLiSi

MesajKonu: Hepsi de Anne Olmak İstiyor!   Hepsi de Anne Olmak İstiyor! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 3:43 pm

Posted on 05/09/2009. Filed under: Haber | Tags: Cemre Kemer, Dedikodu Haber, Eren Bakıcı, Evren Erdamar, Genel, Grup Hepsi, Grup Hepsi Röportaj, GrupHepsi.NET, Haber, Heps1, Heps1.NET, hepsi, Hepsi 1, Hepsi Bir, Hepsi Grubu, Röportaj, Yasemin Yürük, Yeni, Yeni haber, Şebnem Özberk |
Hepsi Kızları 5 eylül 2009 cumartesi günü tarihli Sabah gazetesinin Günaydın ekinde yer alıyorlar. Gazeteyi almak isteyenler için ücret: 60 kuruş.
Hepsi de Anne Olmak İstiyor! 8727_124270349779_52639329779_2204169_5247160_n
Ünlüler dünyasında yaşanan ‘bebek patlaması’, Hepsi grubunun üyeleri Cemre, Eren ve Yasemin’i de etkisi altına aldı. ‘Cine City’ programına konuk olan Hepsi kızları; anneliğe dair düşüncelerini şöyle anlattı:
Hepsi de Anne Olmak İstiyor! Bullet Cemre:Anne olmayı kesinlikle düşünüyorum. Çok disiplinli olduğum için çocuğumu çok iyi yetiştirmek istiyorum. Yapacaksam bir çocuk yapacağım. Onu da feci sağlam karakterli yetiştireceğim. Çocuğumla aramda çok fazla yaş farkı olsun istemiyorum. 27 yaşında anne olmak istiyorum.
Hepsi de Anne Olmak İstiyor! Bullet Eren: Ben çocuğa çok sıcak bakıyorum. Üç tane çocuğum olsun istiyorum çünkü çocukları çok seviyorum. Biz siparişleri evrene gönderiyoruz; inşallah yakın zamanda olur.
Hepsi de Anne Olmak İstiyor! Bullet Yasemin: Erkek çocuğum olsun istiyorum. Çünkü kızım olursa Cemre ve Eren çocuğu alıp, her yerine bir şeyler takacaklar. Çocuk sonrasında kafasını taşıyamayacak. Erkek olsun, yaramazlık yapsın.

Hepsi de Anne Olmak İstiyor!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hepsi’nin “Sır”rı Radyolarda!
» Grup Hepsi “26 Eylül” BGM Konseri
» Grup Hepsi - Sen Bir Tanesin
» Hepsi yepyeni resimler
» Kalpsizsin Grup Hepsi